top of page

Kariera w biurze rachunkowym ASCS-Consulting:

Nawiązujemy współpracę ze specjalistami prawa bilansowego, podatkowego, prawa pracy oraz z radcami prawnymi. Zasoby ludzkie mają dla nas wartość priorytetową. Dlatego jeżeli cechuje Cię entuzjazm i swoją pracę wykonujesz z pasją, równocześnie ciągle podnosisz swoje kwalifikacje i szukasz miejsca do najlepszego rozwoju i pragniesz nas w tym wspierać, chciałbyś zdobyć praktykę i kolejne doświadczenie, zachęcamy do przesłania aplikacji.

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma ASCS-Consulting Biuro Rachunkowe ogłaszające rekrutację.

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ASCS¬Consulting Biuro Rachunkowe, ul. Rubież nr 46/C4 lok. 87, 61¬612 Poznań, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko _________________________ przez okres: do zakończenia rekrutacji / do 12 miesięcy*, licząc od dnia przekazania mojej aplikacji m.in. CV.”

*Proszę wybrać właściwy okres, przez który będziemy mogli jako Administrator przetwarzać Pani/ Pana dane osobowe. 
 
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu złożenia aplikacji. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679), którą można odwołać w dowolnym momencie. Państwa dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji, lub w przypadku zgody  również w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych, ale nie dłużej niż 12 miesięcy. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Dbając o Państwa prawa, zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką prywatności.
 

bottom of page