top of page

O nas:

ASCS-Consulting Biuro Rachunkowe

 

Od początku naszej działalności skupiliśmy się na obsłudze wymagających Klientów, ze szczególnym zwróceniem uwagi na potrzeby firm z udziałem kapitału zagranicznego i transakcji transgranicznych.

 

To co nas wyróżnia, to silna integracja z przedmiotem działalności naszych Klientów. Współpracujemy na zasadach partnerskich, dbając o interesy naszych Klientów. To my doradzamy, inicjujemy, proponujemy, pozostawiając Klientom swobodę w podejmowaniu decyzji, dbając jednak, aby dzięki naszym informacjom i działaniom były one zawsze najlepsze z możliwych. O jakości naszych usług decyduje wiele elementów. Efektem ich połączenia jest bardzo wysoki standard usług charakteryzujący się profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do Klienta.

 

Jesteśmy biurem rachunkowym powstałym na bazie ponad 20-letniego doświadczenia jego założycieli. Nieustannie dążymy do rozwijania potencjału firmy i adaptowania jej do zmian gospodarczych i legislacyjnych, w celu zapewnienia jak największej satysfakcji naszych Klientów. Należymy do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz Klubu Biur Rachunkowych działającego pod marką tego Stowarzyszenia. Pracujemy z pasją, wspólnie z AS Consulting Agnieszka Starczyńska tworzymy ASCS-CONSULTING.

 

Swoje usługi oferujemy wszystkim podmiotom, zarówno osobom fizycznym prowadzącym 1-osobową działalność gospodarczą, jak i spółkom, w tym z udziałem kapitału zagranicznego.

 

Nawiązujemy współpracę ze specjalistami prawa bilansowego, podatkowego, prawa pracy oraz z radcami prawnymi. Zasoby ludzkie mają dla nas wartość priorytetową. Dlatego jeżeli cechuje Cię entuzjazm i swoją pracę wykonujesz z pasją, równocześnie ciągle podnosisz swoje kwalifikacje i szukasz miejsca do najlepszego rozwoju i pragniesz nas w tym wspierać, chciałbyś zdobyć praktykę i kolejne doświadczenie, zachęcamy do przesłania aplikacji.

 

Nigdy nie zawiedliśmy ani naszych Klientów, ani pracodawców. Posiadamy bardzo dobre referencje. Zlecenia, nawet te najbardziej wymagające i wykonywane pod presją czasu, zawsze były wykonane z najwyższą starannością, w umówionym lub ustawowym terminie, a przeprowadzane kontrole organów skarbowych, ZUS, NBP, GUS i innych instytucji przed którymi odpowiadamy w imieniu naszych zleceniodawców, były zawsze bez zastrzeżeń. Mamy również doświadczenie w wyciąganiu zaległości i nieprawidłowości w rozliczeniach rachunkowych, podatkowych i ubezpieczeniowych.

 

Agnieszka Starczyńska
współzałożyciel

 

ASCS-Consulting Biuro Rachunkowe Poznań Agnieszka Starczyńska
ASCS-Consulting członek Klubu Biur Rachunkowych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce

Swoją karierę rozpoczynała w biurze rachunkowym w 2000 roku. Kolejno zajmowała kluczowe stanowiska w spółkach z kapitałem zagranicznym, a przez ostatnie kilka lat kierowała zespołem odpowiedzialnym za podatki w spółce akcyjnej. Specjalizuje się w zagadnieniach podatkowych.

Posiada licencję Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, jest Członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

 

ASCS-Consulting Biuro Rachunkowe Poznań Cezary Szymaś
Cezary Szymaś
współzałożyciel

 

ASCS-Consulting członek Klubu Biur Rachunkowych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce

Swoją karierę rozpoczynał w 1995 roku w spółce z kapitałem zagranicznym. Przez ostatnie lata jako Główny Księgowy kierował zespołem odpowiedzialnym za całość zagadnień księgowych w spółce akcyjnej.

Posiada licencję Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, jest Członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

 

bottom of page